eGames
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
eGames


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere Leader BaDbOy7

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
BaDbOy7




Mesaje : 3
Data de inscriere : 04/01/2012
Varsta : 26
Localizare : Oradea

Cerere Leader BaDbOy7 Empty
MesajSubiect: Cerere Leader BaDbOy7   Cerere Leader BaDbOy7 EmptyMier Ian 04, 2012 10:29 am

Nume si prenume: Abrudan Vlad
Varsta: 14
Domiciliu: Oradea
Insira 3 calitati ale tale: Fotbal.
Insira 3 defecte ale tale: Nu stiu
Nume in joc: BaDbOy7
Nume pe forum: BaDbOy7
Numele factiunii pentru care faci aceasta cerere de lider: Crips Gang
Factiuni in care ai fost membru pe acest server si ce rank : Nu am fost inca
De cat timp te joci San Andreas MultiPlayer pe serverul nostru: De astazi
In ce interval orar joci San Andreas MultiPlayer: Nu am
De ce joci pe serverul San Andreas MultiPlayer: Este un server foarte frumos.
Ce propuneri / idei / noutati ai pentru aceasta factiune: 1. Daca voi fii ales lider, voi incerca sa-mi dau toata silinta pentru a face din SS13 ce a fost odata.
2. Voi crea propiul sistem de rank-up prin care sa sporesc activitatea membriilor pe server
3. Am sa vorbesc cu liderul mafiei rivale, Bloods, ca cel putin odata la doua saptamani sa avem organizat un war oficial pe forum.
4. Avand in vedere situatia in care se afla acum Crips, voi incerca sa recrutez membrii experimentati si capabil, cu ajutorul carora sa putem duce Crips la un nivel cat mai satisfacator
5. De acum inainte activitatea va fii de 21 ore pe saptamana (3 ore pe zi consider ca nu e mult, iar daca veti face o cerere de inactivitate
o sa scadeam la fiecare zi 3 ore, exemplu inactiv 3 zile vor fii scoase 9 ore, iar restul zilelor in care sunteti activ
va trebui sa aveti celelalte 12 ore).
6. De acuma in Crips nu va mai exista avertisment verbal (exemplu: Afk la rival war - nu o sa fie avertisment verbal, next time FactionWarn, va fi
direct cu FactionWarn nu o sa stau sa pierd teritoriile pentru ca membri sunt afk).
7. Afk-ul acuma ca este permis pe server o sa aveti voie de la 00:00 pana la 7:00 dimineata dar daca veti fii prinsi afk in cursul zile mai mult de
20 min (excepti : La masa, Dus etc) dar in cursul zile sa lasati afk nu va fi permis si o sa fiti sanctionati cu FactionWarn.
Despre functii:
Voi alege 2 Co-Leaderi care se vor ocupa de o functionare buna a factiuni . Ei vor fi in teste 7 zile si nu vor avea acces
la FactionWarn(Fw) dupa ce voi da eu verdictul in cazul Co-Leaderilor care este Acceptat/Respins co-leaderul care a picat
testele va primi rank 3 iar cel care a fost Admis va avea acces la FactionWarn. Acel Co-Leader care va da FactionWarn aiurea
Si va fi prins ii va fii scoasa functia si va primi rank 1 .Voi alege 1 membru de Rank 5 care va fii Organizatoru factiuni , se va asigura ca teritoriile
sunt in posesia factiuni noastre , el va trebui sa organizeze factiunea la lupta teritoriala , va trebui sa organizeze 1 event in fiecare saptamana cu premiul de 100.000$ , eventul se va desfasura in ziua de sambata la ora 17:00 , el va alege ce fel de event se va desfasura(Deagle Master,Last Man Standing, LastCarStanding,Maraton,etc…) Voi alege 1 membru de Rank 4 care va fii Co-Organizatorul factiuni , el va trebui sa ajute Organizatorul factiuni in orice problema legata de luptele teritoriale si sa organizeze 1 event in fiecare saptamana cu premiul de 100.000$ , eventul se va desfasura in ziua de duminica la ora 17:00 , el va alege ce fel de event se va desfasura(Deagle Master,Last Man Standing,Last Car Standing,Maraton,etc…) Voi alege cate un Leader la job-urile secundare (Arms Dealer,Drugs Dealer si Whore) , el va avea Rank 3 , va trebui sa faca
o lista cu membrii care detin job-urile respective , va trebui sa se asigure ca membrii factiuni nu incalca aceasta sarcina Voi alege un Capitan (C) (Ceva nou ) care va alege membri la ficare war care este organizat de CO-Leader sau Organizator, va testa fiecare membru inainte de war sa vada daca
acesta merita sa fii prezent la war . Capitanul daca va fi prins ca lasa memberi la duele ii fa vi scoasa functia
Esti de acord cu regulile factiunii? Daca nu , ce ai schimba : Sunt de acord!
Motivele pentru care faci aceasta cerere de leader (De ce iti doresti leader) : Doresc sa am aceasta functie, de lider deoarece nu am avut niciodata oportunitatea si norocul pana in acest moment de a avea leader la factiunea mea favorita. Vreau sa fac din Crips acea factiune care era odata cu acei membri activi, seriosi, capabili si nu in ultimul rand respectosi. O sa incerc sa fac aceasta factiune o factiune foarte organizata in care playeri vor sa intre si sa nu vrea sa mai iasa. Vreau sa fac factiunea incat playeri cand vor sa iasa sa zica " O sa revin inapoi " sau "Este cea mai frumoasa factiune" .
Daca esti ales leader ce vei aduce nou factiunii?:
Date de contact: vlady_badboy07@yahoo.com
Sus In jos
MeZzz0

MeZzz0


Mesaje : 16
Data de inscriere : 31/12/2011

Cerere Leader BaDbOy7 Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Leader BaDbOy7   Cerere Leader BaDbOy7 EmptyMier Ian 04, 2012 11:03 am

BadBoy -Ales lider Crips Gang
Sus In jos
 
Cerere Leader BaDbOy7
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere leader Taxi Cab Comapany
» Raporteaza un leader
» [Bloods Gang] Cautare functii
» Angajari JOB Bloods Gang
» Angajari job Yakuza

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
eGames :: MidNight Factiuni :: Informatii Factiuni-
Mergi direct la: